HAKKIMIZDA

Bağ Tarım Ürünleri ilk olarak 1977 yılında Patates ve Soğan üretimi ve pazarlanması hedefiyle ticaret hayatına başlamıştır. Firmamız globalleşen, değişen ve kendini yenileyen dünyamızda ki ilerleyişini Ankara Sebze ve Meyve Halinde 167 Numaralı tesislerinde sürdürmektedir. Yapılanmasına Adana, İzmir, Bursa, Sivas, Afyon, Hatay, Niğde, Nevşehir, Konya, Çorum, Yozgat’ta Patates üretimi;  Adana, Hatay, Karacabey, Amasya, Çorum, Polatlı, Eskişehir, Konya, Yozgat’ta Soğan üretimi gerçekleştirerek siz değerli müşterilerimize ürünleri en iyi şekilde sunmayı hedeflemiştir.

Üretici ve pazarlama kuruluşlarımızla firmamızı sizlere en iyi şekilde takdim etmek, kaliteli servis ve hizmet vermek, hedeflerimize ulaşmak, işlerimizi ve kendimizi geliştirmek, satış ve fiyat politikalarına uymak misyonuyla yola çıkan firmamız yoluna emin adımlarla devam etmektedir. Başarımızı Allah’ın yardımı, sonrasında ise sizlerden aldığımız pozitif sinerjiye ve “müşteri iş ortağımızdır” felsefemize borçluyuz.

Misyon

Ürünleri ilk elden doğru, güvenli, sağlıklı ve organik olarak üreterek, hijyenik koşullarda sevkiyatını sağlamak koşuluyla, bu kaliteli ürünü düşük maliyetlerle, en uygun fiyata müşteri portföyüne ulaştırmak ve bu hizmetin devamlılığını sağlamak başlıca görevimizdir.

Vizyon

Hızla gelişen ve değişen dünyada kurumsal kültürümüze uygun teknolojik ve global gelişmeleri öğrenmek suretiyle sektörel yenilikleri faaliyete geçirmek asli önceliğimizdir. Bu yenilikler, yeni üretim ve lojistik uygulamaları olarak gücümüze güç katacaktır. Gerekli teknolojik ve üretim alt yapısını sağlamış bir firma olarak ürün çeşitliliğini artırmak ve ayrıştırmak bu ürünleri profesyonel anlamda işlenmiş şekilde iç ve dış piyasada kullanmak nihai hedefimizdir.